» اندازه برداری

نظر بنویسید

Coordinate Measuring Machine

شرکت طراحی و صنعتی پارس زرآسا در جهت کاهش مدت زمان اندازه برداری دقیق و نمونه سازی، در بدو تأسیس اقدام به تشکیل واحد آزمایشگاه اندازه برداری دقیق و نمونه سازی سریع نمود و همزمان موفق به تهیه و نصب دستگاههای مربوطه، مطابق با آخرین تکنولوژی روز گردید.

اين مرکز با ديدگاه از ايده تا محصول برای نوآوری و خلق محصولات جديد از طريق تحقيقات جامع بازار، نيازهای مشتری را مورد مطالعه قرار می دهد، سپس با تهيه طرح های مختلف و ساخت نمونه های دقيق با استفاده از جديدترين دستگاه های اندازه برداری سه بعدی ( CMM ) و نمونه سازی سريع لیزری ( SLS )، در کوتاه ترين زمان ممکن نمونۀ دقیق و واقعی محصول کاربردی را توليد مي نمايد و کسب مکرر مقام مرکز برتر طرح و توسعۀ در ایران موید این مطلب می باشد. دستگاه (Coordinate Measuring Machine (CMM برای اندازه گیری دقیق سه بعدی ابعاد قطعات بکار می رود و قابلیت اندازه برداری فواصل (Digit) و اندازه برداری از سطوح مختلف بصورت پیوسته (Scanning) را دارد.

امروز شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا، با بهره گیری از این تکنولوژی و همچنین نیروهای متخصص و مجرب نه تنها توانسته نیازهای خود را در این زمینه برآورده سازد بلکه با افتخار آمادگی ارائۀ خدمات به ساير شرکتها در زمینۀ اندازه گيری دقيق و نمونه سازی سريع، برای هر گونه قطعات را دارد.

 

نشاني شرکت: رشت شهر صنعتي ، ورودي يك ، خيابان ابن سينا ،شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا

online