» درباره ما

نظر بنویسید

شرکت پارس زرآسا در سال 1380 در شمال ایران – شهر صنعتی رشت – تاسیس شد. در بخش تولید ، شرکت پارس زرآسا با بهره گیری از دانش روز ، قابلیت تولید محصولات مختلف (به صورت OEM ) از جمله انواع جاروبرقی ، چرخگوشت ، آبمیوه گیری و خردکن ، کتری برقی ، سشوار، فن هیتر و .... با نشان پارس خزر را در خود ایجاد نموده است و با تلاش بی وقفه پرسنل سختکوش ، سالیانه حداقل 10 محصول جدید را طراحی و به بازار عرضه می نماید. سیستم مدیریت کارآمد ، نقش مهمی را در راهبرد مجموعه به سمت تولید لوازم خانگی با کیفیت بالا ، ایفا نموده است.

شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا ، اولین و مهمترین قطب پردازش ایده های نوین طراحی لوازم خانگی در ایران با دیدگاه "از ایده تا محصول " برای نو آوری و خلق محصولات جدید میباشد. این شرکت با ایجاد فضایی منحصر بفرد و بهره گیری از پرسنلی مجرّب ، عهده دار طراحی محصولات گروه صنعتی پارس خزر می باشد.

پارس زرآسا با یک سیستم نظام مند، از طریق تحقیقات جامع بازار ، به کارگیری تیم خبره طراحی و استفاده از ماشین آلات بسیار دقیق ، نهایتا با تولید محصولات متنوع ، کلیه خواسته های مشتریان را برآورده ساخته و محصولات جدید در کمترین زمان ممکن وبا کیفیت بالا را ارائه می نماید. کیفیت – مهمترین اصل مدنظر شرکت پارس زرآسا – از طریق کنترل مداوم قطعات و محصولات در کلیه مراحل تولید حاصل می شود. در این راستا مشخصات دقیق قطعات و محصولات تعریف شده و محصولات تولیدی بر آن اساس تست و کنترل می شوند.